המדריך לבחירת מאלף כלבים

הכלב נובח ללא הפסקה? עושה את צרכיו על השטיח? נושך ושורט את כל בני הבית?כנראה שאתם זקוקים לסיוע של מאלף כלבים אשר יחנך את כלבכם וילמד אותו כיצד לציית לכל הנחייה שלכם. אילוף הוא מקצוע לכל דבר, וכאשר הוא מבוצע על ידי אדם מוסמך הוא בהחלט הופך את החיים לצד חיית המחמד לקלים ונעימים הרבה יותר.

ראשית, בכדי לדעת באיזה מאלף כלבים במרכז לבחור, חשוב לוודא כי האדם אכן עבר הסמכה בתחום האילוף במקום מוכר וכי יש לו תעודה המעידה על כך. בנוסף, מומלץ לפנות אל מאלף מנוסה ככל האפשר ולא לכזה שרק מתחיל את דרכו וסביר כי בעל החיים שלכם ישמש לו ככלי לצבירת ניסיון ותו לא. מאלף חובבן או בלתי מנוסה יכול להביא לנזק ולגרום לכלב להיות חסר בטחון ומפוחד.

המלצות וחוות דעת

האמצעי הטוב ביותר לבחירת אילוף כלבים בתל אביב או מאלף כלבים בתל אביב מוצלח הוא קבלת המלצות מבעלי כלבים אשר אילפו את בעל החיים באמצעותו בהצלחה. חוות דעת זאת תעיד על כך שהכלים שהוקנו נשמרים לאורך זמן ולא חלפו מיד לאחר תום האילוף. בנוסף, חיוני להיות נוכח בעת האילוף כיוון שמדובר על דינאמיקה שבין הכלב לבעליו. לכן, שליחה לפנסיון שמציע גם אילוף הרחק מהבית אינה מומלצת.

איך לאלף כלב

איך לאלף כלב

כדאי להתרשם מהאופן שבו המאלף מפרט אודות תהליך האילוף, לדוגמה: האם הוא משתמש בטכניקות שפותרות בעיה נקודתית בלבד או מהוות חינוך מהותי יותר. כדאי לבחור מאלף כלבים אשר מעניק מענה טלפוני בכל עת ולא רק במהלך השיעורים. ולבסוף, מומלץ לעזוב מאלף אשר לא ניכר כי הוא מביא להתקדמות בהתנהגות הכלב ולבחור באחר, מוצלח יותר