מדריך לבחירת חברות כוח אדם בצפון

אחד הגורמים שיכול לעזור לנו למצוא עובדים, במידה ואנחנו מעסיקים, או למצוא עבודה, במידה ואנחנו מחפשים, היא חברת כח אדם, מיון והשמה.

מדובר על חברה הפועלת מצד אחד מול בתי עסק בתחומים שונים, מנגד היא פועלת מול צעירים ומבוגרים המחפשים מקום עבודה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של חברות השמה הפועלות בשוק העבודה הישראלי ועוזרות בשלבים שונים של חיפוש עבודה וכן עוזרות בכל התהליכים של מיון וגיוס עובדים לתפקידים באופן ספציפי.

על מנת שנוכל להיעזר בחברת כוח אדם בצורה נכונה, עלינו לדעת מה הם הפרמטרים על פיהם נבחר עם איזו חברה לעבוד, בין אם אנחנו מעסיקים או מחפשים עבודה.

פרמטרים לבחירה נכונה

*מקצועיות וניסיון – חברת כח אדם צריכה להיות מנוסה ומקצועית בתחומה, היא צריכה להיות מסוגלת לספק את כל השירותים הנדרשים בתחום, על מנת שתוכל להציע עובדים או מקום עבודה, בהתאמה הגבוהה ביותר שניתן.

*כלים – כל חברת השמה חייבת להחזיק מספיק כלים לצורך מיון וגיוס עובדים, תהליך השמה וכן על מנת לאפשר לכל אחד למצוא דרכה עבודה בצורה פשוטה וזמינה, בין אם זה באמצעות אתר או אפליקציה ובין אם זה באמצעים אחרים.

*זמינות – החברה חייבת לפעול במהירות, לבצע את כל התהליך בהקדם, על מנת שלא יווצר מצב שהמעסיקים יצטרכו לחכות זמן רב עד שיימצאו העובדים המתאימים או להבדיל, שהמועמדים יוכלו למצוא עבודה בהקדם.

מפת הגעה לחברה:

מחפשים חברות כוח אדם בצפון ? לחצו בקישור המצורף להגיע לאתר של אתגר כוח אדם

גלריית תמונות שלנו: