מדריך למציאת עורך דין פלילי

כאשר אדם נקלע לאישום וחקירה פלילית, אין זה בהכרח להגיע לשמות הגדולים. לפעמים עורכי דין שמתמחים רק בסדר הדין הפלילי עם משרד קטן יותר, עשויים להעניק יחס אישי וטיפול מסור ויסודי. כדאי להגיע למשרד עורך דין פלילי המתמחה בתחום האישום שבו הואשמת.

למשל, ישנם עורכי דן המתמחים בנהיגה בשכרות, נהיגה תחת סמים, אם זה האישום שלך, יש לחפש עורכי דין המתמחים בתחום זה. אין להגיע למשרד עורכי דין שהוא עוסק בכמה תחומים, דבר זה מראה, כי  הטיפול לא יהיה יסודי בתחום הדרוש לך.

ברר על אחוזי ההצלחה של עורך הדין בתיקים פלילים אחרים

הוכחות על הצלחות של תיקים שונים בקרב עורכי דין פליליים, הם אלה שעשויים להעניק לך את האינדיקציה הנכונה לבחירת עורך דין פלילי יעיל, מקצועי ויסודי.

זמינותו של עורך הדין חשובה, כמה הוא יכול להיות זמין עבורך? האם הוא מכין אותך היטב לקראת המשפט? האם אתה מרגיש בטוח איתו? האסטרטגיה שלו נראית לך?  ובאילו סוגי אסטרטגיות הוא נוקט?. יש לדעת מי יטפל בך בפועל, מי יופיע מטעמך בפרקליטות או בבית המשפט.

כמו כן, יש לסכם מראש לגבי שכר הטרחה, האם יש לשלם מראש או על כל ייצוג של עורך הדין. שימו לב, מה הניסיון של עורך הדין שלכם ושלא יעביר את התיק למתמחה, מפאת חוסר זמן, בשל לחץ של תיקים אחרים. אם תפעלו בחוכמה, יהיה לכם ייצוג הולם.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן