מדריך לבחירת חברה המתמחה בטיפול זוגי\ משפחתי\ פסיכותרפיה

טיפול זוגי, נועד לסייע לזוגות ומשפחות, להתמודד עם משברים.

רוב הזוגות, ינסו לפתור את הבעיות בעצמם, אך בסופו של דבר, הם יגיעו למסקנה, כי רק טיפול זוגי, יעזור להם ויעניק להם את הכלים הנכונים להתמודד עם מצבים מורכבים שעוברים זוגות ומשפחות.

יש למצוא חברה המתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי שיש לה שם ומוניטין, וכן תוצאות מוכחות של שיפור היחסים וחזרה לאידיליה הזוגית והמשפחתית.

ניתן לפתור בעיות בתקשורת בין הזוגות, באמצעות מטפלים מומחים שיש להם הרבה שנות וותק וניסיון בטיפול במצבים השונים והמורכבים.

פנייה לחברה העוסקת בטיפול משפחתי וזוגי, תהיה תמיד בעקבות משבר שנמשך ואין פתרון למצב הקיים שרק נמשך ומסב נזק לזוג או למשפחה.

השוואה בין סוגי הטיפול השונים

ישנן כמה שיטות של טיפול זוגי ומשפחתי וחברה המתמחה בטיפול זוגי או משפחתי, לאחר שתבחן את המקרים השונים, תדע, באיזו שיטה  יש לנקוט בכל מקרה ומקרה.

חשוב, כי הטיפול יהיה קצר וממוקד.

חברה שמתמחה עם טיפול זוגי ומשפחתי תעזור למשפחה או לזוגות, להתמודד יחד וללמוד לפתור בעיות שונות כמו: גירושין, פיטורין, מוות, מעבר דירה ועוד.

בדרך כלל, אנשים שפונים אל טיפול זוגי ומשפחתי, מגיעים בעקבות המלצות שונות ותוצאות מוכחות של מכרים וחברים שהטיפול באמצעות אותה חברה, עזרה להם והחזירה אותם אל קן זוגי משפחתי תקין.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן

גלריית התמונות של החברה שלנו: