מדריך לבחירת חברה המתעסקת בהטמנת פחים טמוני קרקע

אל דאגה – הכל טמון באדמה!

פחים טמוני קרקע הם המצאה מיוחדת של העשור האחרון, שנובע מתוך הצורך הנואש להתגבר על כמויות הפסולת האדירות שלא מפסיקים לזרום. אם עד לפני עשרים שנה היינו צריכים להתמודד מול כמויות עצומות של אשפה שעמדה מול עינינו בכל שכונה ובכל מקום בארץ, הרי שהיום באמצעות פחים טמוני קרקע המצב נהיה הרבה יותר טוב.

במאמר שלפנינו נביא מדריך לבחירת חברה המתעסקת בהטמנת פחים טמוני קרקע – כדי לדעת את מי להזמין ואיך כדאי לבחור:

1. בחרו חברה שצברה ניסיון בתחום הטמנת פחים טמוני קרקע – היות  ומדובר במוצר חדשני שעדיין נמצא בחיתוליו, חשוב להתעסק עם חברה שיודעת בדיוק את המוצר ואיך מתייחסים אליו. כל הבעיות הנגזרות מהכרות עם מוצר חדשני שעדיין לא היה קיים בעבר, יפתרו טוב יותר על ידי חברה מנוסה שכבר מתעסקת עם המוצר.

2. העדיפו חברה שמעניקה שירותי איסוף פחים יחד עם התקנת פחים טמוני קרקע – היות ומערך איסוף האשפה שונה ממה שהיה עד כה. פחים טמוני קרקע מצוידים בשרוולים מיוחדים נשלפים עשויים מבד או שרוול קשיח, צריך להתאים את מערך פינוי האשפה בהתאם למיכלים אלו ובהתאם לצורתם וגודלם. חברה שמשווקת פחים טמוני קרקע ונותנת גם שירותי איסוף אשפה – היא השילוב האידיאלי להתמודד עם השירות  החדשני.

3. בררו אודות גופים שונים שכבר רכשו פחים טמוני קרקע אלה על ידי אותה חברה. ככל שיותר עיריות ומועצות מקומיות רכשו את הפחים אצלם – הדבר מבטיח כי מדובר בחברה אמינה אשר מוצריה בהחלט עונים על הצורך של פחים טמוני קרקע.

חברת פי.אס.אי. אקולוגיה צברה נסיון רב בתחום, והביאה את הבשורה הטובה הישר מפינלנד. אלפיים פחים טמוני קרקע שכבר התקנו ברחבי הארץ מעידים כאלף עדים כי המוצר שלנו עונה בהחלט על הדרישה!

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן