מדריך לבחירת פרקטים בנתניה

תושבי נתניה? מגיע לך פרקט של אופיר ליין!

הפרקט הוא חיפוי עץ מצוין שהופך להיות שימושי יותר ויותר. הוא יוקרתי וחזק, ומשרה תמיד תחושה של משהו ביתי, חמים ויפהפה. זו הסיבה שאנשים רבים מעדיפים את החיפוי הזה יותר מכל חיפוי אחר, אך לא תמיד יודעים מהו פרקט טוב ובמה להתמקד.

בכתבה שלפנינו ננסה להדריך – מדריך לבחירת פרקטים בנתניה בצורה נכונה ביותר:

  • ·  יש להכיר מראש את סוגי הפרקט הקיימים כדי לדעת מה רוצים להשיג. ישנו פרקט העשוי כולו מעץ טבעי וישנו פרקט סינטטי. חברת אופיר ליין משווקת פרקט מיוחד במינו שנקרא פרקט למיניציה וישנו פרקט גושני. ההבדלים בין הפרקטים השונים יוצרים את ההבדל במחיר, ובמראה הסופי. לכן לפני שמחליטים באים לראות את הסוגים השונים כדי לדעת להבחין.
  • ·  יש לוודא כי הפרקט עשוי מאיכות מעולה ומחומרי גלם טובים. אם זה פרקט טבעי הרי שיהיה עשוי מעץ משובח ואם הוא סינטטי אז שחומרי הגלם שלו יהיו עמידים. פרקט אמור להחזיק מספר רב של שנים ויש לרכוש אותו אך ורק אצל חברה של מומחים. חברת אופיר ליין משווקת ומייבאת את הפרקט מארצות אירופה מה שמבטיח את איכותם.
  • ·  פרקט זקוק לתחזוקה שוטפת ומיני פעם גם לתיקון. יש לרכוש אותו אך ורק במקום מיומן אשר ילוו את התהליך לכל אורך הדרך. במהלך ההתקנה יש לקבל הסברים נכונים לגבי נקיון הפרקט ולגבי האחריות לגביו. אצל חברת אופיר ליין תהיו בטוחים כי הפרקט שרכשתם נהנה מגב חזק.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן