חשיבות השילוב בין העסק שלנו לחברת שליחויות

בכל עסק יש מסמכים חשובים שצריך להעביר במהירות על מנת שהעסק ימשיך לתפקד ולכן כל עסק בין אם הוא קטן או גדול צריך לעבוד בשיתוך פעולה עם חברת שליחויות אמינה שתעביר את כל המסמכים החשובים במהירות ובאמינות. כיום קיימות חברות שליחויות רבות בישראל המבצעות עבודות מסוג זה אך לא כולן אמינות ולכן כמה טיפים לבחירת חברת שליחויות אמינה.

טיפים לבחירת חברת שליחויות אמינה (ככל האפשר):

  • המלצה מחברים או מבעלי עסק – הדרך הטובה ביותר לדעת על אמינות חברת השליחויות היא לשמוע את חוות דעתם של הלקוחות של החברה. ממה הם מרוצים ממה פחות וכך להחליט איזו חברה היא המתאימה ביותר עבור העסק שלכם. אתם יכולים לבקש מחברת השליחויות רשימה של כמה בתי עסק עמם היא עובדת כדי לעשות סקר שוק עד כמה כל לקוח מרוצה מהשליחויות.
  • מחירים ותעריפים – רבים חושבים שככל שהשירות יקר יותר כך התמורה גבוהה יותר. זוהי מסקנה שאיננה בהכרח נכונה. לאחר שמצאתם מספר חברות פוטנציאליות בררו מהם התעריפים עבור השירות, השוו תעריפים אלו עם שאר החברות.
  • ציוד וכוח אדם – אחד הדברים החשובים בחברת שליחויות הוא הציוד שברשותה וכוח האדם אותו היא מעסיקה. כוח האדם צריך להיות אמין מכיוון שבעלי העסקים השונים מוסרים לידיו חומרים רגישים. אנו צריכים לוודא שיעבירו את המסמכים לנמען במהירות.
  • זמן התרעה מראש – לעיתים רבות יש משלוח דחוף שצריך להתבצע עוד באותו היום. יש חברות רבות שאינן מבצעות שליחויות באותו היום שההזמנות התקבלו או שמבצעות שליחויות של הזמנות שהתקבלו עד שעה מסוימת. לכן כל בעל עסק צריך לבחון את צרכיו.
  • דרכי התמצאות – בררו האם השליחים של החברה מצוידים ב – GPS כך שיגיעו ליעדם בלי להתברבר בדרך.
  • ביטוח אחריות ושירות – לפני שבוחרים חברת שליחויות רצוי לברר על הביטוח והאחריות הניתנים במקרה שהמשלוח לא הגיע ליעדו או מגיע לאחר המועד שנקבע ובמקרה בו המשלוח נפגם במהלך המשלוח. לחברות רבות יש איש קשר שתפקידו הוא לפתור בעיות שמתרחשות בזמן אמת.  בנוסף, לחברות רבות יש שירות אינטרנטי כך שבזמן אמת ניתן לעקוב אחרי המשלוח.

אנו ממליצים בחום לבדוק קצת יותר לעומק את החברת שליחויות שהחלטתם לעבוד איתה בכדי שההתקשרות בינכם תהיה ארוכת טווח ונוחה בהמשך הדרך.

מאמר זה נכתב על ידי "יעקב כהן" נציג חברת מגוון שליחויות.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן

סרטון סיכום תפקידה של חברת השליחויות: