מדריך בחירת פולדר לעסק 

מיתוג ושיווק עסק היא מלאכה שאינה נגמרת, בעלי עסקים רבים משקיעים חודש בחודשו משאבים רבים בניסיון להגדיל את מספר לקוחותיהם על ידי שימוש באמצעי פרסום מגוונים, אחת הפעולות הפשוטות והאפקטיביות היא בחירת אביזר שימושי עליו מוטבע שם העסק, את האביזר ניתן לחלק ללקוחות ולעובדים שתוך כדי השימוש בו יפיצו את הבשורה על שירותי בית העסק. אחד האביזרים הפופולאריים ביותר הוא הפולדר. בכל מצב שבו מעוניינים למתג את בית העסק לעיצוב משקל רב בהצלחה במשימה, עיצוב פולדר לבית העסק חייב להצליח ולתאר את שירותיו בצורה ויזואלית, הדרך לעשות זאת היא באמצעות תמונות, הדפסים, ציורים וסיסמאות בעלות משמעות כפולה או קומיות. פולדר המבקש לומר משהו למתבונן בו הוא הדבר אותו אנו מנסים להשיג. לדוגמא חברה המתעסקת בתחום הפארמה בוודאי תטביע את לוגו החברה בתוספת תמונה מקורית ומספר מילים על שירותי בית העסק, חברת סלולר המעוניינת לחלק שי ללקוחותיה תפרט על גבי הפולדר מבצעים חדשים.

נוסף לעיצוב ולמטרה אותה אנו מבקשים להשיג חשוב מאוד לא לשלוח את פונקציונאליות הפולדר, הפולדר חייב לשרת אותנו בהתאמה לצורכנו, לדוגמא גודל הפולדר, מספר הכיסים אותם הוא מכיל או סוג החומר שממנו הוא עשוי.

חברת D-CONCEPT מתמחה בעיצוב, שיווק ומכירה של פולדרים, הניסיון הרב שיש בידי החברה מאפשר לה לענות על דרישותיכם במדויק, צוות המעצבים של החברה יתאים את עיצוב הפולדר לאופי בית העסק והשירותים אותם הוא מספק.

אתר מפורט יותר בנושא פולדרים והדפסתם לכל סוגי העסקים תוכלו למצוא בכתובת: http://xn--7dbdnkh1b5a.com/