המדריך לבחירת מנתח פלסטי 

אם ניתן להצביע על סוג ניתוחים שבהם חשיבות יכולותיו וכישרונו של הרופא חשובים במיוחד, הרי שיהיו אלה הניתוחים הפלסטיים. בניגוד לניתוחים המתבצעים בתוך הגוף קשורים הניתוחים הפלסטיים בחזותנו החיצונית, כל עבודה רשלנית או עבודה שבעקבותיה נישאר עם סימן תיראה לעיני כל עם יכולת מועטה בלבד שלנו להסתיר את הפגם, עקב כך בחירת המנתח הפלסטי המתאים עבורכם היא משימה מורכבת ומאתגרת.

במציאות היום יומית של המאה העשרים ואחת הפכו הניתוחים הפלסטיים לעניין שבשגרה, נשים רבות בדגש על נערות מתבגרות בוחרות לבצע שינוי פלסטי בגופן, על הניתוחים השכיחים נמנים ניתוחי החזה, הרמת הישבן, שאיבת שומן וניתוח אף. המציאות המתוארת מקלה עלינו במידה רבה במשימת בחירת מנתח פלסטי.
אז איך מתחילים? בבוקר אחד החלטתן שאתן רוצות לעבור ניתוח פלסטי, בדרך כלל מקור המידע הטוב ביותר הוא החברים והמשפחה וההמלצות שלהם בתחום אך כאשר מדובר בניתוח פלסטי פעמים רבות לא מעוניינים לחשוף את הסביבה הקרובה לנושא.

מומלץ להתחיל ולחפש מנתחים פלסטיים מומלצים ברשת האינטרנט, מנתחים מפורסמים, בעלי שם ומוניטין לרוב יופיעו בעמוד הראשון של מנוע החיפוש.

הפעולה הבאה היא להגיע לביקור בקליניקה של הרופא, ההתרשמות מהקליניקה חשובה מאוד והיא מעידה על איכות השירותים אותם מספק הרופא, מקום נקי ומצוחצח בעל אווירה נוחה ישדר איכות ואמינות.

אחרי שהתרשמתם מהקליניקה מומלץ לבקש מהרופא לראות המלצות שקיבל ממטופליו, לראות עבודות קודמות של הרופא בתחום ולנסות ולהבין במדויק מה כולל תהליך הניתוח, ההתרשמות הראשונית מן המנתח הפלסטי היא חשובה מאוד.
הפרמטר האחרון לבחירת המנתח הוא התקציב העומד לרשותכם, קשת המחירים הנהוגה בשוק זה היא רחבה מאוד והיא נשענת רבות על המוניטין אותו צבר הרופא, מומלץ לבצע סקר שוק ולהתחשב בו בשקלול ההחלטה הסופית.

בחירת מנתח פלסטי היא החלטה משמעותית מאוד שאין להקל בה ראש, נסו למצוא את המקום ש"מרגיש" עבורכם כטוב ביותר ובעיקר ליהנות מהתהליך וההפתעות אותן הוא צופן בסופו.