מדריך לבחירת מכבסה לגיהוץ תל אביב

בגדים נקיים וריחניים הם מרכיב הכרחי בשמירה על איכות חיינו, למרבה הצער הפעולה הכרוכה בניקוין הבגדים, פעולת הכביסה, אינה אהובה על רבים מאתנו, אם כן מה עושים?

שוכרים את שירותיה של מכבסה מקצועית.

ברחבי תל אביב פועלות מכבסות רבות המציעות שירותי ניקיון לבגדים, כיצד בוחרים את המכבסה הנכונה?

וכיצד מוודאים שקיבלתם את שירותי ניקיון הבגדים הטובים ביותר?

*שיטות ניקוי – מומלץ לבדוק אלו שיטות ניקוי מציעה המכבסה, שיטות הניקוי השכיחות הן ניקוי יבש וניקוי רטוב, ניקוי רטוב היא שיטת הכביסה המוכרת לנו מביתנו, הניקוי היבש הוא סוד הצלחתן של המכבסות, הניקוי היבש מתבצע בעזרת חומרים כימיים מיוחדים המאפשרים ניקוי עמוק ויסודי לבגד ללא בלאי כלשהו.

*שירותים נלווים – מכבסות רבות מציעות שירותים נלווים כגון  גיהוץ וקיפול הבגדים, למרות התוספת הכספית הקטנה מאפשר שירות זה חיסכון יקר בזמן.

*וותק וניסיון – מכבסה וותיקה המספקת שירותים בתחום לאורך זמן תדע לענות על מבוקשכם בצורה הטובה ביותר, פריטי לבוש רבים, שטיחים או בדים אחרים דורשים תשומת לב מיוחדת בתהליך הכביסה, מכבסה מנוסה תוודא שכל פריט יצא נקי ומצוחצח וללא נזק.

*מחיר – הביקוש הגבוה לשירותי ניקיון לבגדים הביא לקשת רחבה של מחירים בשוק, המכבסות השונות מציעות מחירים יותר ויותר נמוכים עבור שירותיהן, עובדה הפועלת לטובתם של הלקוחות.

מומלץ לבצע סקר שוק באזורכם ורק לאחריו לבחור את המכבסה המיועדת, לקוחות רבים מגלים שחסכו בדרך זו אלפי שקלים בשנה.

מכבסה מקצועית בתל אביב היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין להחליף את זמן הכביסה בזמן איכות אחר, בחירה נכונה של המכבסה תגרום לבגדיכם להיראות כאילו זה הרגע הם יצאו מארון התצוגה ולהריח כמו אלפי פרחים.

להלן מפת הגעה לחברת קוויק קלין:

מחפשים גיהוץ תל אביב ? לחצו בקישור המצורף להגיע לאתר של מכבסת קוויק קלין

גלריית התמונות שלנו: