מדריך קניית סושי 

כל אחד ואחד מאתנו אוהב מדי פעם לקחת פסק זמן מהשגרה ולהתפנק בטעמו של המאכל האהוב עליו, בין האפשרויות הרבות המוצעות כיום הרי שהפופולאריות העולה של הסושי אינה מובנת מאליו, בשנים האחרונות הוכפל ושולש מספר המסעדות המציעות ללקוחותיהן סושי עד שכיום ניתן למצוא אותו בכל פינת רחוב.

השאלה העולה היא האם רמתו של הסושי זהה בכל אחד מהעסקים המוכרים אותו? האם גודלו, מרקמו ואיכותו של הסושי זהה בין בתי העסק השונים והכי חשוב מהו טעמו.

קצת לפני שאנו ניגשים לרכוש סושי חיפה מומלץ שנדע מעט טוב יותר מהו סושי, זהו מאכל יפני מפורסם העשוי מאורז המבושל בחומץ, האורז יחד עם תוספת כלשהיא מגולגלים להם יחדיו בתוך עלה של אצה, בין התוספות הפופולאריות ניתן למצוא את דג הסלמון, חביתה, אבוקדו ועוד.

בבואנו לבחור בר סושי מומלץ שנבחן מספר פרמטרים, הפרמטר הראשון הוא הניקיון במקום, עקב העבודה עם מזון טרי ודגים חובה על בית העסק לשמור על ההיגיינה והניקיון, עסק נקי משמעו בישול איכותי.

הפרמטר השני הוא מבחר המנות המוגש במקום, במקרה של סושי כמה שיותר הרי זה מבורך.

הפרמטר האחרון הוא מבחן התוצאה, הטעם של הסושי, מנה שהשאירה את חותמה על בלוטות הטעם של בעליה תבטיח שהוא ישוב ויפקוד את המקום.

בר הסושי מאי ווק מציע לתושבי חיפה והקריות חווית סושי נדירה, הבר מציע סושי אותנטי שנדמה שהגיע זה הרגע מיפן, במקום פועל שף יפני המתמחה במנות סושי, כל המנות עשויות מחומרים טריים שהובאו באותו היום מהשוק.

מסעדת מאי ווק מציעה לתושבי חיפה והקריות את חווית הסושי האולטימטיבית, מדי יום מגיש בר הסושי עשרות סוגי סושי שונים הנעשים כולם על טהרת השיטות והטכניקות שבהם משתמשים במטבח היפני.