מדריך בחירת תא צילום לאירוע שלכם 

תא צילום לאירוע הוא האטרקציה החדשנית ביותר בתחום האירועים, התא מאפשר לאורחי האירוע להתחדש במזכרת בדמות תמונה ממוגנטת ולבעלי האירוע הוא מאפשר קבלת אלבום תמונות ייחודי אותו ניתן לשתף ברשתות החברתיות השונות.

בחירת תא צילום לאירועים חייבת להתבסס על מספר פרמטרים:

  1. גודל התא – תא הצילום חייב להיות גדול ומרווח ולהתאים לצילום של לפחות שלושה אנשים יחדיו, תא צילום גדול ומרווח מאפשר צילום בתנוחות שונות כולל שימוש בתחפושות.
  2. תוכנות גראפיות – בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים לא מספיק לצלם תמונה כמו שהיא אלא חשוב לתת לאורחים את האפשרות להוספת אפקטים ודוגמאות לתמונה, התוכנה האחראית לאפקטים אלו היא לב ליבו של תא הצילום ולכן חשוב שהיא תהיה חדשנית ומעודכנת.
  3. המצלמה – ייעודו של תא הצילום הוא להשאיר בידנו תמונה מהאירוע, תמונה איכותית מתחילה במצלמה איכותית, חשוב לוודא שהמצלמה המותקנת בתא הצילום היא חזקה ואיכותית, איכות התמונה אותה יקבלו האורחים לידיהם תקבע ברוב המקרים את התרשמותם הכללית מתא הצילום.
  4. מחיר – בשוק רווי כמו שוק האירועים מרכיב המחיר הוא חשוב, סקר שוק מהיר בין מספר נותני שירותים בתחום תאי הצילום יגלה פערים גדולים במחיר אותו הם מבקשים, חשוב לשקול כל הצעת מחיר לגופה ולהחליט על שכירת שירותיה של החברה המספקת גם מחיר הוגן וגם שירות איכותי.

הצבת תא צילום באירוע הוא הדרך הבטוחה להצלחת האירוע, בחרו את תא הצילום בחוכמה ותיהנו מזווית צפייה נוספת על האירוע.

למעוניינים להשכיר תא צילום לאירוע שלכם: http://www.xn—-zhcqpph3d3a.com/