המדריך לקניית מיכל נירוסטה

מכילי נירוסטה המשמשים לאחסון נוזלים נפוצים כיום גם בשימושים תעשייתיים וגם בשימושים ביתיים, טרנד הכנת הבירה הביתית, היין או שמן הזית מאלץ רבים לרכוש מיכלי נירוסטה בגדלים משתנים, אם כן הסבר כיצד רוכשים מיכל נירוסטה מובא במדריך לקניית מיכל נירוסטה המצורף בשורות הבאות:

  1. איכות – מיכל נירוסטה לרוב עשוי מיריעת נירוסטה מלוטשת שנסגרה בעזרת תפר ריתוך, חשוב ביותר לבדוק את איכות תפר הריתוך, בדיקת התפר מעשית לרוב בידי היצרן בעזרת אמצעים אולטרא סוניים, במידה והינכם קונים מיכל גדול העולה כסף רב בקשו לראות את ממצאי הבדיקות האולטרא סוניות, מיכל שבו תפר הריתוך נעשה בצורה לקויה ייכשל תוך זמן קצר יחסית.
  2. מראה – הנירוסטה היא מתכת מבריקה וחלקה, בקניית מיכל חשוב לבדוק שאין על פני השטח בליטות ושקעים היכולים במרוצת הזמן להתעוות ולהשפיע על תכונות המיכל.
  3. מחיר – שוק הנירוסטה בישראל מורכב מחברות רבות המציעות את שירותיהן בתחום, ביצוע סקר מחירים מקדים יכול לחסוך אלפי שקלים ממחירו של המיכל.
  4. רושם אישי – לפני קניית המיכל התרשמו מהחברה המוכרת לכם את המיכל, פתיחות ושקיפות בצירוף יחס אוהד וסבלנות מבטיחים שאיכות המיכל אותו אתם מקבלים היא גבוהה.

לאתר הבית הרשמי של החברה לחצו כאן

גלריית תמונות מהאתר שלנו: