המדריך לבחירת אמבטיה לבית

בניגוד לחדרי הבית שאבזורם מתבסס על טעם וסגנון, חדר הרחצה מחייב מחשבה מורכבת יותר. בחירת אמבטיה לבית מתבססת על 3 מרכיבים: סגנון, התאמה פונקציונלית ותקציב. חשוב להגיע למעמד הרכישה מוכנים בכדי למקסם את תפקודו של אלמנט מרכזי זה במסגרת חיי היום היום. כדאי להקדיש לכל אחד מההיבטים תשומת לב ולאחר מכן לשלב את שלושתם יחד.

ראשית, חשוב לבחור אמבטיה לבית אשר תתאים לחיי היום יום של הדיירים ולהתנהלותו של הבית: חדר אמבטיה שמיועד לכל הדיירים ומשמש גם ילדים חייב לכלול אמבטיה נוחה לשימוש, עמידה במיוחד, שתשתלב בחדר עמוס ושימושי וככל הנראה בעל עיצוב סטנדרטי יחסית ולא מפואר. אמבטיות אקריל בעלות גודל מלבני ממוצע עם מקלחון צמוד מתאימות במיוחד במקרים אלו.

אסתטיקה מודרנית

בנוסף, בחירת אמבטיות לבית נקבעת גם על ידי התקציב: ישנן אמבטיות במגוון רחב של עיצובים אך חלקן יקרות מאוד ומגיעות עד למחיר של 20,000 ש"ח. מן הסתם, רכישה שכזאת תתאים לאנשים עמידים שמקדישים תשומת לב רבה לעיצוב ופחות למשפחות בעלות הכנסה ממוצעת. מחיר ממוצע של 1,200 ש"ח יאפיין אמבטיה מצויינת ואיכותית המתאימה לילדים או ליחידת ההורים.

ולבסוף, מראה האמבטיה והעיצוב שלה הם עוד שיקולים בבחירת אמבטיה לבית – אלו המעוניינים לרכוש אמבטיה שנועדה בעיקר ליצירת חוויית רחצה מפנקת ולמראה רומנטי יבחרו באמבטיותfree standing בעלות רגליים נפרדות. בעלי הטעם המודרני יבחרו בצבעים חזקים כמו אדום או טורקיז, ואלו החובבים מראה נקי ישמרו על גוונים ניטראליים של לבן או קרם ועל קווים מעוגלים.

אמבטיה חדשה

אמבטיה חדשה