מדריך לבחירת תקליטן מושלם

בשעה טובה החלטתם להתחתן! אחרי כל איחולי ה'מזל טוב', נותר להתחיל ולארגן את האירוע המרגש ביותר בחייכם. בין ספקי השירות החשובים ביותר נמצא התקליטן, אשר אחראי על הליווי המוזיקלי של הערב לכל אורכו, מהתחלה נינוחה בקבלת הפנים, במהלך שיא ההתרגשות בחופה ועד למסיבת הריקודים הסוערת. לכן, חשוב להקדיש תשומת לב רבה במהלך בחירת תקליטן.

ראשית, בדומה לשאר ההיבטים המעורבים בתכנון החתונה, חשוב להקצות תקציב לשכירת תקליטן בתל אביב או בכל עיר בצרכז הארץ. המחירים של שירות זה נעים בין 5,000 ₪ ועד ליותר מ-10,000 ₪, ולכן חשוב לקבל הצעת מחיר ראשונית. המחיר נובע מהיום בשבוע ומהעונה, אך הוא גם מושפע מהמוניטין ומהניסיון של התקליטן. עם זאת, אין זה אומר כי תקליטן מתחיל יחסית אינו יכול להיות מצוין, ולכן מומלץ לקבל החלטה רק לאחר פגישה.

על כימיה לא מתפשרים

אחד מהדברים המשפיעים ביותר על בחירת תקליטן הוא הכימיה שנוצרת עמו במהלך פגישת ההיכרות. אין ספק כי מדובר בגורם משמעותי אשר ישפיע רבות על ההתנהלות הנעימה מולו ויקל על ההיכרות שלו עם הסגנון המוזיקלי המבוקש ועם מאפייני האירוע. לכן, במידה ואין כלל כימיה עם איש המקצוע מומלץ לוותר על שירותיו ולהמשיך לחפש אחר התקליטן המתאים.

במהלך החיפוש אחר תקליטן וגם לאחר הבחירה באחד, חשוב לזכור כי מדובר במערכת יחסים דינמית שתושפע הן מהבחירות של הזוג והן מהניסיון המקצועי של התקליטן. חשוב לסמוך על איש המקצוע ולדעת כי הוא מיומן בעריכת אירועים ובהתמודדות עם מגוון קהלים וטעמים מוזיקליים. יחד עם זאת, חשוב לקבל את התחייבותו בנוגע לבקשות ספציפיות שחשוב לזוג שימולאו.

תקליטן בשעת הפקה

תקליטן