המדריך לבחירת חברה לשירותי בר לאירועים

מי שמארגן אירוע חשוב, יודע שבדרך כלל לא ניתן להסתמך על שירותי האלכוהול שמספק האולם או הגן במסגרת התשלום ולכן יש צורך לבצע השכרת בר לאירועים בנפרד. מאחר והפקטור של השתייה חשוב מאוד בכל שמחה, ברים לאירועים הפכו למצרך פופולרי בתעשיית האירועים המקומית. כעת נשאלת השאלה, כיצד בוחרים בחברה לשירותי בר לאירועים שתענה לצרכינו?

איזה אלכוהול מגישים?

מאחר ובאלכוהול עסקינן, הרי הפרמטר החשוב ביותר שיש לבדוק הוא טיב האלכוהול עצמו. האם מדובר בתוצרת מקומית בלבד או גם בתוצרת חוץ? האם מדובר במותגים מוכרים ואיכותיים שכולנו אוהבים? מדובר בשני תנאי הבסיס שיש להציב בפני כל חברה המספקת שירותי בר לאירועים

איכות השירות

האלכוהול ימתק בפה רק בתנאי שהוא יוגש באופן מקצועי, ולכן חשוב מאוד לבחון גם את הצוות שיגיש את האלכוהול ויהיה נוכח באירוע. רק הקפדה על השירות תוכל להבטיח לכם אורחים מרוצים, אשר שותים ונהנים במהלך כל האירוע.

מקצועיות היא שם המשחק

מאחר ושוק חיי הלילה מוצף בחברות המציעות שירותי בר לאירועים, נוצרו פערים משמעותיים בין החברות המקצועיות לבין חברות חובבניות, שלא לומר שרלטניות. רק חברה מקצועית תדע להפעיל את הקהל באמצעות האלכוהול ובאמת להפוך אותו למוקד נוסף בחגיגה, בעוד שחברות חובבניות יותר תדענה להגיש את האלכוהול ותו לא.

לכן, גם אם תתבקשו לשלם מעט יותר בעבור חברה המציעה שירותי בר לאירועים ברמה מקצועית, הרי שמוטב לבחור בה, כי רק כך תוכלו לקבל את התמורה המלאה בעבור התשלום ולספק את הערך המוסף החשוב לאורחים, שאליו אתם שואפים.

ומה עם העיצוב?

הנושא האחרון שעליו תצטרכו להעניק את הדעת הוא נושא העיצוב, והוא חשוב לא פחות מהשאר. בר לאירועים אמור להיות לא רק פונקציונלי אלא גם אסתטי, ולכן רצוי לבחור בחברה המעניקה חופש עיצובי גדול, ומאפשרת ללקוח להתאים את הבר לעיצוב האירוע. במצב הפוך תקבלו בר שאמנם מגיש משקאות איכותיים לאורחים, אך במקביל גם יוצר אווירה עכורה ואפילו הורס את מראה המקום. לא חבל?

בר לאירועים

בר לאירועים