כיצד לבחור עו"ד לנהיגה בשכרות

עבירות תנועה זוכות ליחס נוקשה מצד הרשויות בשל ההיערכות הכללית למלחמה בתאונות הדרכים ובעברייני תנועה. נהיגה תחת השפעת אלכוהול זוכה לענישה מחמירה במיוחד, בשל תרומתה לתרבות נהיגה שלילית וחסרת מעצורים שפעמים רבות מביאה למוות. לכן במקרים שכאלו, ללא קשר לתוצאה, חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד לנהיגה בשכרות.

מעבר למקרים של נהיגה תחת השפעת אלכוהול חשוב לפנות אל עו"ד גם במקרים של שלילת רישיון, תאונות דרכים ועבירות נוספות על החוק. יש לוודא כי העו"ד מתמחה בתחום התעבורה ומנוסה בייצוג נהגים אשר עברו עבירות דומות. עו"ד לנהיגה בשכרות יכיר את החוק היטב וידע כיצד להתנהל באופן נכון ומועיל מול הרשויות.

מציאת אלטרנטיבה

מומלץ להתרשם שעורך הדין ייצג בהצלחה מקרים של עבירות תנועה שונות והביא להקלה משמעותית בענישה כגון קנס או שלילה על תנאי. עו"ד לנהיגה בשכרות מתמחה במיוחד בסעיפי החוק אשר מסייגים את הענישה ויודע לסייע לנהגים אשר זוהי עבירת התנועה הראשונה שלהם, במקרים שבהם כמות האלכוהול נמוכה במיוחד או במקרים שבהם לא נגרם נזק.

עו"ד לנהיגה בשכרות חשוב במקרים קלים ופשוטים יחסית כמו גם במקרים של עבירה חמורה שבה נגרם נזק רב. עורך הדין ימנע מהנהג להסב לעצמו נזק נוסף אשר ינבע מחוסר היכרותו את החוק וככל הנראה גם מהלחץ שבו יהיה שרוי. כדאי ליצור קשר עם עו"ד מומחה מיד לאחר המעצר ולבצע את כל אשר ינחה.

התוצאה של נהיגה בשכרות

התוצאה של נהיגה בשכרות